Tornooien 30/10/’19 – 04/01/’20!

Wijzigingen nog mogelijk. Communicatie via trainers!

PDF versie: 9.Oefenmatchen Tornooien 20192020 In deze PDF vind je een duidelijk overzicht.

Tornooien middenseizoen 2019-2020
                               
  30/10/19 1/11/19 11/11/19 7/12/19 8/12/19 14/12/19 21/12/19 22/12/19 23/12/19 26/12/19 27/12/19 28/12/19 29/12/19 30/12/19 4/01/20
U6           boka (thuis 10u; 12 spelers)                  
U7G   Futsal Trophy Lot   nog te bepalen   boka (thuis 10u) Macron cup
(18u00 – 21u30)
               
U7W       nog te bepalen   boka (thuis 10u)       Evergem center          
U8G   HOWM   Lede – Harelbeke (12u30, thuis)   Boka (uit, 9u45 )   Macron cup
(18u00 – 21u30)
            Lede – KSC Grimbergen (thuis, 10u00)
U8W   Futsal Trophy Lot wm cup Lede – Harelbeke (12u30, thuis)   Boka (uit, 9u45 )       Garrincha Cup 10u/16u boarding indoor         Lede – KSC Grimbergen (thuis, 10u00)
U8Z       nog te bepalen     Jong Sint Gillis (VM)                
U9G   HOWM   Lede – Harelbeke (12u30, thuis)   Boka (uit, 9u45 )           Garrincha Cup 10u/16u boarding indoor     Lede – KSC Grimbergen (thuis, 10u00)
U9W   Futsal Trophy Lot wm cup Lede – Harelbeke (12u30, thuis)   Boka (uit, 9u45 )     Macron cup
(18u00 – 21u30)
          Lede – KSC Grimbergen (thuis, 10u00)
U9Z KVC Jong LEDE – Geraardsberegen     nog te bepalen       Jong Sint Gillis (VM)              
U10G   HOWM     Harelbeke – Lede (10u00, uit) Appels zaalvoetbaltornooi       Macron cup
(18u00 – 21u30)
        Lede – KSC Grimbergen (uit, )
U10W         Harelbeke – Lede (10u00, uit) boka (thuis v u10a 15u00)             Garrincha Cup 10u/16u boarding indoor   Lede – KSC Grimbergen (uit, )
U11G kvk Tienen       Harelbeke – Lede (10u00, uit) Boka (uit, 11u30 v u11a)         Macron cup
(18u00 – 21u30)
      Lede – KSC Grimbergen (thuis, 12u30)
U11W   HOWM     Harelbeke – Lede (10u00, uit) boka (thuis, v u12b, 12u30)           Sven Kums cup
(12u – 15u)
    Lede – KSC Grimbergen (thuis, 12u30)
U11z1       nog te bepalen           Evergem center (1 team)          
u11z2       nog te bepalen   Boka (uit, 11u30 v u11b, )       Evergem center (1 team)         GARRINCHA (GEW) 10u/16u boarding indoor
U12G       Lede – Harelbeke (15u00, thuis)   boka (thuis 12u30)           Macron cup
(18u00 – 21u30)
    Lede – KSC Grimbergen (uit, )
U12W   HOWM   Lede – Harelbeke (15u00, thuis)   boka (uit 13u15 v u13)         Garrincha Cup (18u/21u) boarding indoor       Lede – KSC Grimbergen (uit, )
U13G   HOWM   Winterstop   Winterstop Lede – Dilbeek (12u30, B, thuis)           Macron cup
(18u00 – 21u30)
  Lede – KSC Grimbergen (thuis, 15u00)
U13W       Winterstop   Winterstop Lede – Dilbeek (10u, B, thuis)             GARRINCHA CUP p/IP (18u21u) boarding indoor Lede – KSC Grimbergen (thuis, 15u00)
U13z       Winterstop   Winterstop                  
U14       Winterstop   Winterstop (15u00, thuis)               Lede – KSC Grimbergen (thuis, 10u00)
U15G       Winterstop   Winterstop KVC Jong Lede -Ertvelde
(10u00, D, thuis)
              Lede – KSC Grimbergen (uit, )
U15W       Winterstop   Winterstop Lede – Heikant Zele (15u00, D, thuis)                
U16       Winterstop   Winterstop Lede – Cercle Brugge
(17u30, B, thuis)
              Lede – KSC Grimbergen (uit, )
U17G       Winterstop   Winterstop (18u00, thuis)               Lede – KSC Grimbergen (thuis, 17u00)
U17W       Winterstop   Winterstop Lede – VB Zwijndrecht
(12u30, D, thuis)
               
U19       Winterstop   Winterstop (19u30, thuis)               Lede – KSC Grimbergen (thuis, 17u00)
GA       Winterstop   Winterstop                  
U21       Winterstop   Winterstop                  
                               
Thuis                              
Tornooi                              
Wedstrijd