Tornooischema

Tornooischema

Oefenmatchen Tornooien 20182019

  29-jul 4-aug 5-aug 10-aug 11-aug 12-aug 15-aug 17-aug 18-aug 19-aug 25-aug 26-aug
U7G             Tornooi SK Aaigem  (U8)   Tornooi SK Oudegem (5vs5)     Tornooi FC Galmaarden (U8)
U7W     Tornooi

Bambrugge

      Tornooi SK Herdersem   Tornooi FC Mere      
U8G         Tornooi

MIB-cup

        Tornooi SKL Doorslaar Tornooi KVK Hingene  
U8W         Tornooi SK Berlare       Tornooi Lovendegem   Tornooi Ronse (VM)  
U8Z           KFC Robur           Tornooi FC Smetlede
U9G         Tornooi Miba-cup   Pepingen   SL OVL 3A (Laarne-Kalken)   Tornooi Ronse (NM)  
U9W         Tornooi SK Berlare   L.Teralfene     Tornooi KFC Waarschoot Tornooi VC Nazareth-Eke  
U9Z     Tornooi

Bambrugge

    Tornooi VCE Houtem     Tornooi Lovendegem     Tornooi FC Smetlede
U10G   Tornooi

Bambrugge (2x als U10 en 1x U11)

    Tornooi FC Mere       Super League OVL   Beersel-Drogenbos (10u)  
U10W         Tornooi EEG     Tornooi SL OVL 3A (Merelbeke)     Tornooi FC Smetlede
U10Z       Tornooi KFC Robur       Tornooi SK Oudegem    Tornooi R. Opdorp  
U11G Tornooi

EEG

              Super League OVL   Beersel-Drogenbos (10u)  
U11W           Tornooi EEG     Tornooi VW Hamme     Tornooi Osta Meerkbeke
U12G Tornooi

EEG

    Stage Bl’berge     Tornooi SL OVL 3A (Meldert)   Beersel-Drogenbos (12u30u)  
U12W       Stage Bl’berge     Super League OVL   Beersel-Drogenbos (12u30u)  
U13G       Stage Bl’berge     Super League OVL   Beersel-Drogenbos (11u30)  
U13W       Stage Bl’berge     Tornooi SL OVL 3A   Beersel-Drogenbos (11u30)  
U13z       Stage Bl’berge Tornooi SK Herdersem   Tornooi SKL Doorslaar     Tornooi VK Liedekerke
U14   Tornooi KSV Temse   Stage Bl’berge     Super League OVL   Beersel-Drogenbos (10u)  
U15G       Stage Bl’berge     Super League OVL   Beersel-Drogenbos (13u15)  
U15W       Stage Bl’berge       Tornooi SKL Doorslaar   Tornooi SKV Overmere
U16       Stage Bl’berge     Super League OVL   Beersel-Drogenbos (15u00)  
U17G       Stage Bl’berge     Super League OVL   Beersel-Drogenbos (15u00)  
U17W         EMO (12u30)         Tornooi EMI Essene   Tornooi SK Grembergen
U19         EMO (15u00)       RC Gent (18u00)   Beersel-Drogenbos (17u00)  
U21         KSK Lovendegem (17u)     Standaard Denderleeuw (17/8, 19u00)     Bosdam-Beveren (bel) (16u00)